ژاپن Aso: BOJ سیاست مناسب برای برآورده کردن هدف قیمت را در نظر می گیرد

ژاپن Aso: BOJ سیاست مناسب برای برآورده کردن هدف قیمت را در نظر می گیرد

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

© رویترز. تارو آسو، معاون نخست وزیر ژاپن، در افتتاح رسمی خانه ژاپن در لندن سخنرانی می کند© رویترز. تارو آسو، معاون نخست وزیر ژاپن، در افتتاح رسمی خانه ژاپن در لندن سخنرانی می کند

توکیو (رویترز) – وزیر دارایی ژاپن، تارو آسو روز سه شنبه گفت که او معتقد است که بانک مرکزی سیاست های مناسب برای دستیابی به هدف ثبات قیمت 2 درصدی خود را دنبال خواهد کرد که به نظر او زمان زیادی برای رسیدن به آن خواهد بود.

آسو به خبرنگاران گفت که وی دیدگاه هارویکو کورودا، رئیس بانک مرکزی ژاپن را درک می کند که بحث های زودگذر در پایان دادن به محرک های گسترده می تواند موجب سردرگمی بازار شود.

Aso در پاسخ به سوال شینزو آبه، نخست وزیر انگلیس، که در امتداد او برای آماده سازی خروج از برنامه محرک های رادیکال در سال های آینده، اشاره کرد، اظهار داشت که سیاست پولی خاصی برای تعیین BOJ وجود دارد.

Fusion Media would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. سلب مسئولیت: Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که اطلاعات موجود در این وب سایت لزوما زمان واقعی و دقیق نیست. تمام CFD ها (سهام، شاخص ها، آینده) و قیمت های فارکس توسط مبادلات ارائه نمی شوند بلکه به وسیله سازندگان بازار ارائه می شود و بنابراین قیمت ها ممکن است دقیق نباشد و ممکن است با قیمت واقعی واقعی تفاوت داشته باشد، به این معنی که قیمت ها نشان دهنده و برای مقاصد تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه زیان تجاری که ممکن است در اثر استفاده از این داده ها ایجاد شود، مسئولیتی نخواهد داشت.

فیوژن رسانه یا هر کسی که در ارتباط با فیوژن رسانه شرکت می کند هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن یا آسیب رساندن به عنوان نتیجه اطمینان از اطلاعات، از جمله داده ها، نقل قول ها، نمودار ها و سیگنال های خرید / فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفا در مورد خطرات و هزینه های مربوط به تجارت در بازارهای مالی کاملا مطلع شوید، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است.

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.