حل مشکلات در انجمن آل ارورز
ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

در این مطلب لیستی از انواع ارورها را که می تواند در شناسایی ارورهای ماشین لباسشویی ال جی و  تعمیر ماشین لباسشویی ال جی مفید باشد را به شما معرفی می کنیم.

IE,FE,PE

در این ارور ایراد از شیر برق است که باچک کردن شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی حل می شود البته مقاومت بوبین شیربرقی باید ۲ تا ۸ کیلو اهم باشد.

دراین ارور ایراد از هیدرواستات است که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با چک کردن هیدرواستات ماشین لباسشویی قابل رفع است . مقاومت پایه های اول ودوم باید ۲۱تا ۲۳ اهم باشد.

OE در این ارور ایراداز  پمپ تخلیه.یا شلنگ تخلیه گیر باشدکه باید مقاومت سیم پیچ پمپ لباسشویی  ۱۶۰ تا ۱۷۷ اهم باشد . برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی این نکته را در نظر بگیرید.

t E ,H E

در این ارور ایراد از سنسور هیتر المنت است که  مقاومت ترمیستور باید ۴۴ تا ۵۳ کیلو اهم باشد . در غیر این صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی  پیدا میکنید.

در این ارور ایراد از سنسور  هیتر المنت است که با چک کردن هیتر ،مقاومت هیتر باید ۱۷ تا ۱۰۰ اهم باشد . و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی وجود ندارد.

L E , CE

ممکن است این ایراد ازموتور دایرکت درایو باشد.

چک کردن مقاومت موتر دایرکت درایو = ۵ تا ۱۵ اهم.

d E

ایراد از سوییچ درب ماشین لباسشویی ال جی می باشد.

L E ,C E

ایراد از تاخو ایراد.

چک کردن مقاومت تاخو =  ۵ تا ۱۵ اهم باشد.

d H E

سنسور دما خشک کن یا ترمیستور.

چک کردن ترمیستور خشک کن ماشین لباسشویی ال جی= ۲۰ تا ۲۲٫۵ اهم باید باشد.

ارور oe  یکی از شایع ترین ارورهایی است که ممکن است در ماشین لباسشویی ال جی دیده شود و برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی باید به این نکته توجه کرد که این خطا ممکن است به دلیل عدم خروج آب در ماشین لباسشویی ال جی باشد و نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نیست. که به دلایل مختلفی ایجاد می شود برای مثال ممکن است لوله های متصله قطع باشد یا شیلنگ هایی که آب را خارج میکند مشکل داشته باشد یا خم شده و یا چیزی سد راهش قرار گرفته باشد. همچین این ارور ماشین لباسشویی ال جی ممکن است به دلیل مشکل در پمپ ماشین باشد. در صورت عدم رفع مشکل برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با همکاران ما در نمایندگی مرکزی مجاز تعمیرات لباسشویی ال جی پارسیان سرویس تماس بگیرید.

www.allerrors.ir

 

 

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.